Jump to content
  • 3
ignatliviu

Am nevoie de ajutor

Question

Am niste powers , si as vrea sa ii dau unui amic. Cand dau trade imi apare     :

Groups Powers that are assigned to groups cannot be traded    -  Ce trebuie sa fac?    Va multumesc  

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nu poti tranzactiona puteri de grup pe care le-ați alocat pe chat.

Pentru a dezasigna le tastați numele bot e, g (bot), apoi faceți clic pe ea, apoi faceți clic pe un-assign.

Dacă nu știți pe care chat-ați avut acele puteri atribuite, apoi du-te să te autentifici. conectați la contul dvs. derulează în jos în cazul în care se spune grupul (1), etc.

Asigurați-vă că ne-atribuiți-le în timp ce sunteți pe chat-ul pe care le-ați alocat pe.

• 5

Buna .  

Te duci pe pagina de login , dai login , si exact putin mai jos ai powers unde este activat si ce powers. 

Apoi dai click pe fiecare powers , te conectezi pe chat-ul respectiv unde este powers activat , scri acel powers pe main de exaplu (gline) < si iti apare un chenar  unasign s-au assign . 

Ii dai unasign . Exemplu : 

bSUDdGL.png 

Spune daca a functionat asa . Sper sa iti fi fost de ajutor. 

• Like 1

• 1
1 minute ago, ignatliviu said:

Da Marya multumesc de ajutor a functionat 

Ok . Pentru putin . 

• Like 2

• 0

The question or questions in this topic have been answered and an answer has been marked. This topic is now closed.

If you have any other questions, please open a new topic.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.